Chopard Mavi Elmas Yüzük Firması : Chopard
Mavi Elmas Yüzük
Doğal renkli değerli taşların en nadidesi mavi elmasın beyaz altınla birleştiği bu yüzük 18 karat ve 16.26 milyon dolar değerinde…
Garrard Yakut Gerdanlık Firması : Garrard
Yakut Gerdanlık
155 karatlık pırlanta gerdanlık üzerine yerleştirilen bu 40.63 karat kalp şeklinde yakut İngiliz mücevher firmasının koleksiyonun en pahalı parçası. Gerdanlık istenildiğinde taca da dönüştürülebiliyor. Fiyatı 14 milyon dolardır.
Neil Lane Pırlanta Gerdanlık Firması : Neil Lane
Pırlanta Gerdanlık
Los Angeles kökenli bir marka olan Neil Lane, mücevherlerini genellikle Oscar töreninde boy gösteren yıldızlarının üstünde sergiliyor. Bu gerdanlık ise üstünde taşıdığı 140 karatlık pırlanta ile koleksiyonun en pahalı parçalarından… Fiyatı 4 milyon dolar dolardır.
DeBeers Marie Antoinette Gerdanlık Firması : DeBeers
Marie Antoinette Gerdanlık
Fransız kraliçesinin adıyla anılan bu gerdanlık 8.05 karat beyaz pırlanta, iki adet sarı renkte 7.06 ve 5.24 karat oval elmas ve 1.84 karatlık pembe elmasın birleşimiyle göz kamaştırıyor. Gerdanlığın üstünde toplam 181.1 karatlık pırlanta bulunuyor. Fiyatı 3.7 milyon dolardır.
H. Stern Venüs Gerdanlık Firması : H. Stern
Venüs Gerdanlık
Bu sade fakat asil görünümlü altın gerdanlık ise üzerinde taşıdığı 110 kıratlık elmas taşlarla göz dolduruyor. Fiyatı 3.17 milyon dolardır.
Chopard Zümrüt Yüzük Firması : Chopard
Zümrüt Yüzük
Lüks saat ve mücevher üreten Chopard’ın koleksiyonunda bir çok pahalı parça bulunmakta fakat elmas, zümrüt ve platini birleştiren bu yüzük, koleksiyonun en öne çıkan parçaları arasında. Fiyatı 2.14 milyon dolardır.
Tiffany Novo Sarı Elmas Yüzük Firması : Tiffany
Novo Sarı Elmas Yüzük
Tiffany’nin platin ve sarı altın üstünde bulunan 25.27 karatlık elmas taştan oluşan bu yüzük tüm kadınların kalbini kolayca çalabilir. Fiyatı 1.35 milyon dolardır.
Van Cleef and Arpels Fermuar Gerdanlık Firması : Van Cleef and Arpels
Fermuar Gerdanlık
Beyaz altın ve 50 karatlık pırlantanın birlikte kullanıldığı tasarım sonucunda fermuarı andıran bir gerdanlık ortaya çıkmış. Gerdanlığı dilerseniz bilezik olarak da kullanabiliyorsunuz. Fiyatı 1.2 milyon dolardır.
Oscar Heyman Safir Yüzük Firması : Oscar Heyman
Safir Yüzük
Yaratıcı tasarımlarıyla bilinen New York’un ünlü mücevher markası Oscar Heyman’ın 50 karatlık safir ve elması birleştirdiği yüzük sıra dışı görünümüyle dikkat çekiyor. Fiyatı 1 milyon dolardır.
Bulgari Elisia Safir ve Pırlanta Gerdanlık Firması : Bulgari
Elisia Safir ve Pırlanta Gerdanlık
Elisia’nın yeni koleksiyonunun parçası olan gerdanlığın oval zincirinin üzeri 24 karatlık pırlanta ve mavi safir taşlarla süslü. Gerdanlığın son parçası ise yine bu değerli taşlarla süslü bir gözyaşı şeklinde…  Fiyatı 325 bin dolardır.

This entry was posted on Thursday, November 22nd, 2007 at 16:40 and is filed under Mücevher. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.